Asbury Appliance Pull Polished Chrome
| Center To Center | 7" |
|---|---|
| Finish | Polished Chrome |
| Length | Overall Length: 8-3/4" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2 ) M4 X 1" and (2) Break away M4 x 1-3/4" Screws Included |
| Product Weight | .49 lbs per piece |
| Projection | 1-3/4" |
| Type | Asbury Collection |