Normandy Pull Patina Black
| Center To Center | 6" (152mm) |
|---|---|
| Finish | Patina Black |
| Length | Overall Length: 6-3/4" |
| Material | Steel |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .61 lbs per piece |
| Projection | 2-1/8" |
| Type | Normandy Collection |