Normandy Pull With Backplate Patina Black
| Center To Center | 3-5/32" |
|---|---|
| Finish | Patina Black |
| Length | Overall Length: 3-7/16" |
| Material | Steel |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .14 lbs per piece |
| Projection | 1-3/16" |
| Type | Normandy Collection |