Nouveau Ii Knob Polished Chrome
| Diameter | 3/4" (19mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Chrome |
| Material | Iron |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Solid Screw and M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .15 lbs per piece |
| Projection | 15/16" |
| Size | 3/4" |
| Type | Nouveau II Collection |