Nouveau Knob Flat Black
| Diameter | 1-1/2" (38mm) |
|---|---|
| Finish | Black |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Solid Screw and M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .08 lbs per piece |
| Projection | 7/8" |
| Size | 1-1/2" Oval |
| Type | Nouveau Collection |
1-800-631-8375 | M-F: 8:00-6:00 EST
| Diameter | 1-1/2" (38mm) |
|---|---|
| Finish | Black |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Solid Screw and M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .08 lbs per piece |
| Projection | 7/8" |
| Size | 1-1/2" Oval |
| Type | Nouveau Collection |