Somerset Cup Pull 3" Cc German Bronze
| Center To Center | 3" (76mm) |
|---|---|
| Finish | German Bronze |
| Height | 1-7/16" |
| Length | Overall Length: 4-5/8" |
| Material | Brass |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .28 lbs per piece |
| Projection | 15/16" |
| Type | Somerset Collection |