Tuscany T Handle Old English Copper
| Finish | Old English Copper |
|---|---|
| Length | Overall Length: 2-7/8" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .33 lbs per piece |
| Projection | 1 1/2" |
| Size | 15/16" |
| Type | Tuscany Collection |