Aspen Ii Round Knob 1 1/8" Brushed Satin Nickel
| Diameter | 1-1/8" (29mm) |
|---|---|
| Finish | Brushed Satin Nickel |
| Material | Cast Bronze |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Solid Screw and M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 7/8" |
| Size | 1-1/8" Diameter |
| Type | Aspen II Collection |