Aspen Ii Peak Knob 2" Diameter Polished Nickel
| Diameter | 2" (51mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Nickel |
| Material | Cast Bronze |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Solid Screw and M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 1-3/8" |
| Size | 2" Diameter |
| Type | Aspen II Collection |