Aspen Ii Twig Pull 3 1/2" C/C Brushed Satin Nickel
| Center To Center | 3-1/2" (89mm) |
|---|---|
| Finish | Brushed Satin Nickel |
| Length | Overall Length: 5-3/16" |
| Material | Cast Bronze |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 1-5/8" |
| Type | Aspen II Collection |