Cup Pull 2 9/16" C/C Polished Chrome
| Center To Center | 2-9/16" (65mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Chrome |
| Height | 1-11/16" |
| Length | Overall Length: 3-3/4" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .6 lbs per piece |
| Projection | 5/8" |