Somerset Pull Flat Black
| Center To Center | 3-3/4" (96mm) |
|---|---|
| Finish | Flat Black |
| Length | Overall Length: 5" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .12 lbs per piece |
| Projection | 1" |
| Type | Somerset Collection |