Somerset Pull Brushed Bronze
| Center To Center | 2-1/2" (64mm) |
|---|---|
| Finish | Brushed Bronze |
| Height | 1-11/16" |
| Length | Overall Length: 4-3/32" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .11 lbs per piece |
| Projection | 1" |
| Type | Somerset Collection |