Ribbon & Reed Knob 1 1/4" Dia Tuscan Bronze
| Diameter | 1-1/4" (32mm) |
|---|---|
| Finish | Tuscan Bronze |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Solid Screw and M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .09 lbs per piece |
| Projection | 15/16" |
| Size | 1-1/4" Diameter |
| Type | Edwardian Collection |