Tuscany Pull Brushed Bronze
| Center To Center | 5-1/16" (128mm) |
|---|---|
| Finish | Brushed Bronze |
| Length | Overall Length: 5-3/4" |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .25 lbs per piece |
| Projection | 1-1/2” |
| Type | Tuscany Collection |