Tuscany Knob Antique Pewter
| Diameter | 1" (25mm) |
|---|---|
| Finish | Antique Pewter |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | M4 x 1" Solid Screw and M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .07 lbs per piece |
| Projection | 7/8” |
| Size | 1" Diameter |
| Type | Tuscany Collection |