Aspen Pull Light Bronze
| Center To Center | 4" (102mm) |
|---|---|
| Finish | Light Bronze |
| Length | Overall Length: 4-5/8" |
| Material | Cast Bronze |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .41 lbs per piece |
| Projection | 1-1/2" |
| Type | Aspen Collection |