Hopewell Appliance Pull Polished Nickel
12" Pull Shown
| Center To Center | 30" (762mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Nickel |
| Length | Overall Length: 32-1/4" |
| Material | Steel |
| Mounting Hardware | (2) M5 x 1-3/16" and (2) Break away M5 x 1-3/4" Screws and (2) Washers Included |
| Product Weight | 4.8 lbs per piece |
| Projection | 2" |
| Type | Hopewell Collection |