Knob 1 1/8" Diameter Polished Chrome
| Diameter | 1-1/8" (29mm) |
|---|---|
| Finish | Polished Chrome |
| Material | Zinc Alloy |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Solid Screw and (1) M4 x 1-3/4" Break Away Screw Included |
| Product Weight | .13 lbs per piece |
| Projection | 1-1/16" |
| Size | 1-1/8" Diameter |
| Type | Nouveau III Collection |