Princetonian Bar Pull Brushed Satin Nickel
| Center To Center | 6-5/16" |
|---|---|
| Finish | Brushed Satin Nickel |
| Length | Overall Length: 7-1/8" |
| Material | Steel |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | .42 lbs per piece |
| Projection | 1-1/2" |
| Type | Princetonian Collection |