Pennington Bar Pull Brushed Satin Nickel
| Center To Center | 18-7/8" (480mm) |
|---|---|
| Finish | Brushed Satin Nickel |
| Length | Overall Length: 19-1/4" |
| Material | Steel |
| Mounting Hardware | (2) M4 x 1" Solid Screws and (2) M4 x 1-3/4" Break Away Screws Included |
| Product Weight | 1.4 lbs per piece |
| Projection | 1-3/8" |
| Type | Pennington Collection |