Sugatsune Stainless Steel Weld-On Hinge | LSK-1157-3 Series
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Certification | RoHS 3 |
| Finish | Satin |
| Height | 2.99 in (76 mm) |
| Length | 0.51 in (13 mm) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Notes | Knuckles: 5 |
| Product Weight | 0.44 lbs per piece |
| Type | Weld on |
| Width | 2.91 in (74 mm) |