Rev-A-Shelf | 18in | Bakeware Organizer
Hover over image to zoom in
| Brand | REV-A-SHELF |
|---|---|
| Certification | TSCA Title VI Compliant | WARNING: Cancer and Reproductive Harm – www.P65Warnings.ca.gov |
| Color | Silver |
| Depth | Product Depth: 20" |
| Finish | Polished Chrome |
| Height | Product Height: 18" |
| Material | Steel |
| Product Weight | 1.53 lbs |
| Type | Kitchen | Cabinet Floor Mounted |
| Width | Product Width: 0.25" |