Sugatsune S/S Handle 3 1/2" Mirror Finis
Hover over image to zoom in
Shown in Satin Chrome
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Center To Center | 3.5 in (89 mm) |
| Certification | NSF Compliant |
| Diameter | 10 mm |
| Finish | Mirror |
| Length | Overall Length: 3.7 in (94 mm) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Mounting Hardware | Stainless Steel #6-32 Screw |
| Product Weight | .11 lbs per piece |
| Projection | 0.91 in (23 mm) |
| Type | Bar Rectangle |