1 1/4" Dia. Weathered English Nickel Knob
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Color | Weathered English Nickel |
| Diameter | 1-1/4" (32mm) |
| Finish | Weathered English Nickel |
| Material | Zinc Diecast |
| Mounting Hardware | #8-32 x 1" Solid Screws Included |
| Product Weight | .23 lbs per piece |
| Projection | 1.09" |
| Size | 1-1/4" Diameter |
| Thread Information | 1" |
| Type | Lifetime Collection |