Satin Nickel Knob 1 1/4" Dia..
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Color | Satin Nickel |
| Diameter | 1-1/4" (32mm) |
| Finish | Satin Nickel |
| Material | Zinc Diecast |
| Mounting Hardware | #8-32 x 1" Solid Screws Included |
| Product Weight | .12 lbs per piece |
| Projection | 1.03" |
| Size | 1-1/4" Diameter |
| Thread Information | 1" |
| Type | Lifetime Collection |