Antique Copper Knob 1 1/4" Dia.
| Brand | Lifetime Hardware |
|---|---|
| Color | Antique Copper |
| Diameter | 1-1/4" (32mm) |
| Finish | Antique Copper |
| Material | Zinc Diecast |
| Mounting Hardware | #8-32 x 1" Solid Screws Included |
| Product Weight | .07 lbs per piece |
| Projection | 1.04" |
| Size | 1-1/4" Diameter |
| Thread Information | 1" |
| Type | Lifetime Collection |