3/4" (18mm) Diameter Cylinder Knob Stainless Steel 304 Grade
Hover over image to zoom in
| Diameter | 3/4" (19mm) |
|---|---|
| Finish | Brushed Stainless Steel |
| Material | Solid 304 Grade Stainless Steel |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Screw Included |
| Product Weight | .11 lbs per piece |
| Projection | 7/8" |
| Size | 3/4" Diameter |
| Type | Modern Collection |