1" (25mm) Diameter Whistle Knob Stainless Steel 304 Grade
Hover over image to zoom in
| Diameter | 1" (25mm) |
|---|---|
| Finish | Brushed Stainless Steel |
| Material | Solid 304 Grade Stainless Steel |
| Mounting Hardware | (1) M4 x 1" Screw Included |
| Product Weight | .24 lbs per piece |
| Projection | 1-3/16" |
| Size | 1" Diameter |
| Type | Modern Collection |