Sugatsune Aluminum Knob
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Depth | 0.91 in (23 mm) |
| Finish | Nickel |
| Height | 0.94 in (24 mm) |
| Material | Aluminum Alloy |
| Mounting Hardware | M4 x 30 Steel Machine screw |
| Product Weight | .02 lbs per piece |
| Width | 0.94 in (24 mm) |