Sugatsune Recessed Pull Satin Finish
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Certification | NSF Compliant | RoHS 2 |
| Depth | 0.67 in (17 mm) |
| Finish | Satin (S) |
| Height | 2.36 in (60 mm) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Mounting Hardware | M4 Stainless Steel M4 Machine screw |
| Product Weight | .18 lbs per piece |
| Type | Recessed Pull |
| Width | 3.7 in (94 mm) |