Steel Pilaster Clips
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Depth | 11/16" |
| Finish | Bright Zinc |
| Height | 9/16" |
| Material | Steel |
| Product Weight | .02 lbs per piece |
| Type | Pilaster Clips |
| Width | 5/8' |
1-800-631-8375 | M-F: 8:00-6:00 EST
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Depth | 11/16" |
| Finish | Bright Zinc |
| Height | 9/16" |
| Material | Steel |
| Product Weight | .02 lbs per piece |
| Type | Pilaster Clips |
| Width | 5/8' |