White Joiner Clip For Grid Straight Or Angle
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Finish | White |
| Height | 3/4" |
| Includes | Long Pan Head Screw |
| Length | 1" |
| Material | Steel |
| Product Weight | .05 lbs per piece |
| Threading | 1/4-20 |
1-800-631-8375 | M-F: 8:00-6:00 EST
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Finish | White |
| Height | 3/4" |
| Includes | Long Pan Head Screw |
| Length | 1" |
| Material | Steel |
| Product Weight | .05 lbs per piece |
| Threading | 1/4-20 |