1in Long | Grip-Tite Flush Mount | Channel Strip Sign Holder | Clear PVC
Hover over image to zoom in
| Adhesive Information | Peel and Stick Foam Tape |
|---|---|
| Brand | Outwater |
| Color | Clear |
| Height | 1/12" |
| Length | 1" |
| Material | PVC |
| Notes | Holds material up to .080” thick |
| Product Weight | 1 lbs per 100 pcs |