1in Dia | Black | Telephone Wire Grommet
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Black |
| Depth | 1/2" |
| Diameter | 1-1/8" |
| Height | 1/2" |
| Hole Info | 1" Drill Hole Diameter |
| Includes | Removable cap and Liner |
| Material | ABS Plastic |
| Notes | Accepts wires up to 13/16" wide |
| Product Weight | 1.2 lbs per 100 pcs |