Horizontal One Way Round Corner Profile With Flange for FOGA System | Clear Anodized Aluminum | 8ft Length
| Brand | Foga |
|---|---|
| Finish | Clear Anodized |
| Height | 1.181" (30mm) |
| Length | 8' |
| Material | Aluminum |
| Product Weight | 3 lbs per length |
| Type | Exhibit System |
| Width | 1.772" (45mm) |