Horizontal and Vertical Two Way Profile for Signage and Partitions | FOGA System | Clear Anodized Aluminum | 8ft Length
Hover over image to zoom in
| Brand | Foga |
|---|---|
| Finish | Clear Anodized |
| Height | 1.575" (40mm) |
| Length | 8' |
| Material | Aluminum |
| Product Weight | 7 lbs per length |
| Type | Exhibit System |
| Width | .787 (20mm) |