Universal Foot Bracket for FOGA System | 300mm Long | Clear Anodized Aluminum
| Brand | Foga |
|---|---|
| Finish | Clear Anodized |
| Height | 3" |
| Length | 12" (300mm) |
| Material | Aluminum |
| Product Weight | .56 lbs per piece |
| Thickness | 3/8" (10mm) |
| Type | Exhibit System |
| Width | 13/16" (20mm) |
| Works With | Foga System Profiles |