M8 Threaded Insert for FOGA System | Works With FS82 and FS92LR Profiles | Mill Finish Aluminum
| Brand | Foga |
|---|---|
| Finish | Clear Anodized |
| Length | 53mm |
| Material | Aluminum |
| Product Weight | .49 lbs per piece |
| Threading | M8 |
| Type | Exhibit System |
| Works With | FS82 & FS92LR |
1-800-631-8375 | M-F: 8:00-6:00 EST
| Brand | Foga |
|---|---|
| Finish | Clear Anodized |
| Length | 53mm |
| Material | Aluminum |
| Product Weight | .49 lbs per piece |
| Threading | M8 |
| Type | Exhibit System |
| Works With | FS82 & FS92LR |