M5 Thread Tapered Slotted Steel Screw for FOGA System | Multi Use | 10mm Length
| Brand | Foga |
|---|---|
| Finish | Chrome |
| Length | .394" (10mm) |
| Material | Steel |
| Product Weight | .37 lbs per 100 pcs |
| Threading | M5 |
| Type | Exhibit System |
| Works With | FS503 & FS505 |
1-800-631-8375 | M-F: 8:00-6:00 EST
| Brand | Foga |
|---|---|
| Finish | Chrome |
| Length | .394" (10mm) |
| Material | Steel |
| Product Weight | .37 lbs per 100 pcs |
| Threading | M5 |
| Type | Exhibit System |
| Works With | FS503 & FS505 |