20mm Wide Sliding Door Track for FOGA System | 1/4" Panels | Clear Anodized Aluminum | 8ft Length
| Brand | Foga |
|---|---|
| Finish | Clear Anodized |
| Height | .472" (12mm) |
| Length | 8' |
| Material | Aluminum |
| Product Weight | 1.51 lbs per length |
| Type | Exhibit System |
| Width | .787 (20mm) |