Sugatsune Aluminum & Rubber Knob
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Center To Center | 50mm (1-31/32") |
| Finish | Black and Silver |
| Length | Overall Length: 50mm (1-31/32") |
| Material | Black Synthetic Rubber/Aluminum |
| Mounting Hardware | M4 x 25mm Stainless Steel Screw Included |
| Product Weight | .01 lbs per piece |
| Projection | 63/64" |
| Size | 16 mm (5/8") Diameter |