Sugatsune S/S Flush Pull,Weld On
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Certification | NSF Compliant | RoHS 3 |
| Depth | 0.63 in (16 mm) |
| Finish | Satin |
| Height | 2.44 in (62 mm) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Notes | Made of high quality stainless steel for corrosion resistance |
| Product Weight | .13 lbs per piece |
| Type | Recessed Pull | Weld-On |
| Width | 4.76 in (121 mm) |