Sugatsune Bar Handle Ext
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Center To Center | 11.81 in (300 mm) |
| Diameter | 30 X 30 mm |
| Finish | Satin |
| Length | Overall Length: 12.99 in (330 mm) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Mounting Hardware | M8 Machine Screw | Use appropriate DKIT mounting hardware |
| Notes | Contemporary |
| Product Weight | .1 lbs per piece |
| Projection | 3.54 in (90 mm) |
| Type | Square | Back-to-Back Option |