Sugatsune Bar Handle Int
Hover over image to zoom in
| Brand | Sugatsune |
|---|---|
| Center To Center | 7.87 in (200 mm) |
| Diameter | 20 X 20 mm |
| Finish | Satin |
| Length | Overall Length: 8.66 in (220 mm) |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Mounting Hardware | Use appropriate DKIT mounting hardware |
| Notes | Contemporary |
| Product Weight | .1 lbs per piece |
| Projection | 2.56 in (65 mm) |
| Type | Square | Back-to-Back Option |