8-1/2in W x 11in H | Illuminated | 2 Graphic Sign Kit - Portrait
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Certification | UL Power Supply |
| Color | Clear Sign Holders |
| Diameter | 3mm Cable |
| Finish | Polished Chrome Cable Fittings |
| Material | Brass Fittings, Stainless Steel Cable, Acrylic Graphic Holder |
| Mounting Hardware | Mounting Hardware Included |
| Notes | Recommended Graphic Material: Dura Trans |
| Product Weight | 6 lbs per piece |
| Thickness | Maximum Graphic Thickness is 1/8" |
| Type | Cable Shelving Hardware |









