17-1/2" High x 7-1/2" Deep Commercial Series Acrocore Unfinished (Non-Coated) EPS Moulding 8' Length | COM-906 Series
Hover over image to zoom in
| Brand | ACROCORE |
|---|---|
| Certification | MADE IN THE USA |
| Depth | 7-1/2" |
| Height | 17-1/2" |
| Length | 8' |
| Material | EPS/Cement |
| Product Weight | 28.7 lbs per length |
| Type | Commercial Series |