CLG-202-T2
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Color | Black Back Plate |
| Height | 2 x 1.5 x 1.25" |
| Includes | Works With All SSL Levelers |
| Material | Steel Clip With ABS Back Plate |
| Mounting Hardware | Mounts With 4mm Screw Sold Separately, Mounting Option: Screw On Toe Kick Clamp |
| Product Weight | .049 lbs per piece |
| Type | Toe Kick Clip |