3/16in Dia | Natural Nylon | Standard Cable Clamp
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Certification | REACH & RoHS Compliant |
| Color | Off White |
| Diameter | 3/16" |
| Material | Nylon |
| Product Weight | .11 lbs per 100 pcs |
| Required Accessories | #6 Screw size recommened, (Screw not included) |
| Width | 3/8" |