3" Diameter Stainless Steel Blow Dryer Holder Ring
Hover over image to zoom in
| Brand | Outwater |
|---|---|
| Diameter | 3-3/8" Overall Diameter, 3" Bottom Diameter |
| Finish | Polished |
| Height | 3" |
| Hole Info | 3" |
| Indoor Outdoor Use | Indoor Use Only |
| Length | 3" |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Notes | Open Bottom |
| Outside Dimension | 3" |
| Product Weight | .45 lbs per piece |
| Type | Blow Dryer Holder Ring |
| Width | 3-3/8" Top Width, 3" Bottom Width |